Журналісти з’ясували, як чиновники хочуть відмити гроші на "автобусах Кличка" (ВІДЕО)

  • 19 Травня 2020, 17:00

За один автобус МАЗ планувалось віддати шість мільйонів гривень, хоча коштує він на мільйон дешевше, стверджують журналісти програми "Гроші".

Люди мера Києва Віталія Кличка планували закупити близько 200 МАЗів, аби громадяни пересіли з маршруток у автобуси.

За один такий автобус планувалось віддати шість мільйонів гривень, хоча коштує він на мільйон дешевше, стверджують журналісти програми «Гроші».

«Замість того, щоб оновлювати і переходити на європейські види транспорту, ми продовжуємо закупляти МАЗи», - говорить депутат Київської міськради Владислав Кутняк.

«Сумарно, на такій кількості, як вони хочуть закупити автобуси, ми бачимо, що вони отримують як мінімум 10 мільйонів євро неправомірної вигоди», - вважає народний депутат України 8 скликання Юрій Левченко.

Член громадської ради при Київміськраді Олег Базик підрахував, що з кожного 12-метрового автобуса будуть відмиватися близько 35 тисяч євро, а на 18-метровому – близько 52 тисяч євро.

Опозиційні депутати переконують, що ціну автобусів навмисно штучно збільшують. Як дізналися журналісти, продати автобуси за такими космічними цінами, зокрема, планує компанія «Укравтоторг» - один з дилерів МАЗу в Україні.

Сам «Укравтоторг» ще донедавна належив Ларисі Святаш – матері одіозного бізнесмена і екс-регіонала Дмитра Святаша, однак тепер "ниточки ведуть на Кіпр".

 

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття