Зміни в оплаті за газ: Обурені мешканці Калуша прийшли до міського голови (ФОТО)

  • 7 Лютого 2020, 12:20

Вчора, 6 лютого, до міського голови міста Калуш прийшло біля 90 мешканців міста, обурені ситуацією щодо оплати послуг з постачання та розподілу природного газу.

Обговорення ситуації  та всіх необхідних заходів щодо скасування абонплати за транспортування природного газу відбулося в залі засідань виконавчого комітету Калуської міської ради, пише Перший Політичний з посиланням на сайт Калуської міськради.

Для детальних пояснень міський голова Ігор Матвійчук запросив начальника управління з експлуатації газового господарства Василя Сагайдака.

 

 

Громада міста висловила своє невдоволення затвердженою оплатою за розподіл природного газу та вважає це рішення незаконним і грабіжницьким.

 

Читайте також:       Трамп опублікував відеоролик, в якому Пелосі розриває "історії американців"

 

Очільник міста Ігор Матвійчук запевнив, що всі розуміють масштаб проблеми. Протест мешканців міста є цілком справедливе та викликане цілим рядом чинників. 

Перший заступник міського голови Галина Романко озвучила присутнім текст звернення, яке запропоновано направити Президенту України, Прем'єр-міністру України, Голові Верховної Ради України від Калуської міської об’єднаної громади  щодо усунення проблемних питань, зумовлених змінами в оплаті послуг з постачання та розподілу природного газу.

 

 

Учасники зустрічі підтримали ініціативу зі зверненням. Міський голова запропонував його схвалити Калуською міською радою і направити керівництву держави.

Міський голова Ігор Матвійчук вважає,  що міська рада зобов’язана підтримати калушан, які масово висловлюють справедливе обурення, щодо методики сплати за газ, яка запроваджена з 01 січня 2020 року НКРЕКП.

Також мешканці міста висловили ряд поточних питань для вирішення, які стосувались: забезпечення медикаментами інсулінозалежних людей, якості газу, підвищення плати за обслуговування прибудинкових територій, порушень, які допускають перевізники під час обслуговування маршрутів і т д.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття