Важливо

Звільнились одразу три заступники Князєва: у поліції нові призначення

  • 11 Вересня 2019, 14:33

Троє заступників голови Національної поліції Сергія Князєва В’ячеслав Аброськін, Ігор Купранець та Віталій Невгад подали у відставку і були звільнені.

Коментар "Українській правді" дав речник Нацполіції Ярослав Тракало:

"Три офіцери поліції подали у відставку і звільнені з лав Національної поліції за власним бажанням".

Генерал поліції третього рангу Віталій Невгад очолював Головне слідче управління, генерал поліції третього рангу Ігор Купранець був начальником Департаменту захисту економіки, а перший заступник голови НПУ генерал поліції другого рангу В'ячеслав Аброськін очолював кримінальну поліцію.

 

Читайте також:    Троє депутатів- мажоритарників від Прикарпаття відсутні на засіданні Ради

 

11 вересня голова Нацполіції Сергій Князєв уже представив особовому складу свого нового заступника і нового керівника Головного слідчого управління Нацполіції Максима Цуцкерідзе, який раніше обіймав посаду заступника голови ГСУ.

Князєв окреслив три напрямки діяльності, які має втілити новий начальник ГСУ: легалізація  детективів у зв’язку  з набуттям чинності з 1 січня 2020 року закону про кримінальний проступок, реалізація проекту про кримінальний проступок і впровадження електронного документообігу.

Тракало також розповів, що на посаду заступника голови Нацполіції призначено Вадима Трояна, а першим заступником Князєва став Євген Коваль.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття