Петро Гречанюк

Гречанюк Петро Дмитрович народився 9 липня 1950 року в селі Горохолино, Богородчанського району, Івано-Франківської області.

У 1976 році закінчив Горохолинську середню школу. Протягом 1977-1979 років служив в лавах армії.

У 1981 році закінчив Чернівецький будівельний технікум за спеціальністю технік – будівельник. До 1983 року працював бригадиром, майстром ПМК-170 у Волинській області. Потім протягом восьми років працював виконробом будівельної дільниці Івано-Франківського локомотиворемонтного заводу.

У 1991 році Петро Дмитрович закінчив Львівський політехнічний інститут за спеціальністю інженер-будівельник. Після закінчення інституту до 1994 року працював начальником ЖЕУ та будівельної дільниці Івано-Франківського локомотиворемонтного заводу.

Наступних шість років Петро Гречанюк займав посаду головного інженера та першого заступника директора, а згодом і директора ТзОВ “МЖК Експрес-24”. З 2006 до 2010 року був депутатом Івано-Франківської міської ради та заступником Голови депутатської комісії.

25 червня 2009 року  Петру Дмитровичу Указом Президента України присвоєно почесне звання “Заслужений будівельник України”. Також він відзначений орденом Святого Миколая Чудотворця.

Неодноразово був відзначений дипломами, грамотами, подяками облдержадміністрації та виконавчим комітетом міської ради “за сумлінну працю в розвитку і розбудові краю”.

З 1 червня 2010 року до 23 грудня 2013 року займав посаду начальника головного Управління регіонального розвитку та будівництва, директора департаменту будівництва, ЖКГ, містобудування та архітектури Івано-Франківської ОДА. З 24 грудня 2013 року є головою ТзОВ “Житлово-експлуаційного будівельно-виробничого підприємства «МЖК Експрес-24»”.

З жовтня 2015 року став депутатом Івано-Франківської міської ради 7 скликання. Є членом постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства. 

4 квітня 2016 року Петра Гречанюка нагородили Орденом Святого Рівноапостольного князя Володимира  II ступеня.

У 2018 році нагороджений Грамотою Верховної Ради України.

 

Депутатський запит з приводу відведення земельної ділянки для обслуговування багатоквартирного житлового будинку від 27 квітня 2018 року для мешканців ОСББ «Глорія - ІФ»:

 

 

Депутатський запит про надання інформації щодо запланованого часу виконання робіт на дитячих майданчиках за «Програмою будівництва, реконструкції, капітального ремонту малих архітектурних форм дитячих спортивних та ігрових майданчиків в мікрорайонах та освітніх закладах м.Івано-Франківська на 2017-2020 роки» від 20 червня 2018 року:

 

 

Депутатський запит з приводу відведення земельної ділянки для обслуговування багатоквартирного житлового будинку від 27 квітня 2018 року для мешканців ОСББ «П’ятірка»:

 

 

Звіт Гречанюка Петра Дмитровича про депутатську роботу за третій рік повноважень Івано-Франківської міської ради VII скликання: 

 

 

Депутатське звернення від 29 травня 2018 року з проханням посприяти у вирішенні проблеми ремонту дорожнього полотна вулиці С.Стецько 4 та 6, а також позаду будинку №4: 

 

 

 

Депутатське звернення про встановлення за власний кошт пристрою для відлякування птахів по звуковому каналу від 22 травня 2018 року:

 

Депутатське звернення від 21 вересня 2018 року з проханням посприяти вирішенню проблеми комфортного доїзду міським транспортом до Міського кладовища для мешканців вулиць Є.Коновальця та С.Стецько:

 

Депутатське звернення від 23 травня 2018 року з проханням посприяти у вирішенні проблеми ремонту дорожнього полотна проїжджої частини і тротуарної доріжки поруч з будинком для мешканців вулиці Чорновола, 94:

 

 

 

Депутатське звернення з проханням про заміну каналізаційної труби будинків за адресою Республіканська, 17 та Матейки, 24а:

 

 

Депутатське звернення від 31 січня 2018 року з проханням посприяти у вирішенні проблеми ремонту незадовільного стану дорожнього полотна по вулиці Озаркевича:

 

 

Депутатське звернення від 25 січня 2018 року з проханням брукування пішохідної стежки прибудинкової території по вулиці Коновальця, 109, 111, 103:

 

 

 

Депутатське звернення від 25 січня 2018 року з проханням посприяти у вирішенні проблеми ремонту прибудинкової території за адресою Республіканська, 5а:

 

 

 

 

 

Організації

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття