Роман Ткач

Ткач Роман Володимирович народився народився  22 травня 1962 в селі Ямниця, Тисменицького району, Івано-Франківської області.

З 1980 до 1985 року навчався на механічному факультеті Івано-Франківського інституту нафти і газу за фахом інженер-механік.

 Серпень 1985 — лютий 1986 — майстер цеху, лютий — березень 1986 — інженер-технолог, березень 1986 — травень 1987 — начальник техбюро цеху на заводі «Автоливмаш».

Травень 1987 — березень 1990 — інженер-технолог на заводі «Карпатпресмаш».

Березень 1990 — травень 1992 — голова виконкому Ямницької сільради.

Травень 1992 — червень 1994 — голова ради, червень 1994 — липень 1995 — голова ради і виконкому Тисменицької райради. Липень 1995 — квітень 2002 — голова Тисменицької райдержадміністрації.

4 лютого 2005 — 22 жовтня 2007 — голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Депутат Івано-Франківської обласної ради (1994–2002, 2006–2007). Член Ради національної безпеки і оборони України (25 травня 2007 — 24 жовтня 2007).

Колишній член НРУ (1989–2008), голова Івано-Франківської крайової організації та член Центрального проводу.

На чергових виборах до Верховної ради України в 2012, включений до партійного списку ВО «Батьківщина».

На позачергових виборах до Верховної ради України в жовтні 2014 року, включений до партійного списку «Блок Петра Порошенка».

Парламентська діяльність Травень 1998 — кандидат в народні депутати України від НРУ, № 93 в списку.На час виборів: голова Тисменицької райдержадміністрації Івано-Франківської області, член НРУ.

Народний депутат України 4-го скликання з 14 травня 2002 до 7 липня 2005 за виборчім округом № 88 Івано-Франківської області, висунутий Блоком Віктора Ющенка «Наша Україна». На час виборів: голова Тисменицької райдержадміністрації, член НРУ. Член фракції «Наша Україна» (з травня 2002).

Член Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин (з червня 2002). Склав депутатські повноваження 7 липня 2005. Народний депутат України 6-го скликання з 23 листопада 2007 до 12 грудня 2012 від блоку Блоку «Наша Україна — Народна самооборона», № 54 в списку. На час виборів: голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації, член НРУ.

Член фракції Блоку «Наша Україна — Народна самооборона» (з листопада 2007). Секретар Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин (з грудня 2007). Автор та співавтор низки закопроектів з питань земельної реформи та розвитку села. Співавтор Закону України «Про Державний Земельний Кадастр». 

Державний службовець 1-го рангу (з вересня 2005). Відзнака Президента України — ювілейна медаль «25 років незалежності України» (2016).

Фракція партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність".

Заступник голови комісії обласної ради з питань захисту прав учасників і ветеранів антитерористичної операції на Сході України та їх сімей.

Депутат Івано-Франківської обласної ради 7-го скликання.

Організації

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття