Публікації

16
Квітня
18:45

Дорогі береги: Як «свої» підприємці вигідно освоюють екологічні кошти на Косівщині

За кілька останніх років Косівський район став фаворитом в освоєнні коштів із обласного фонду охорони навколишнього природного середовища. Майже 80% грошей, спрямованих у цей гірський край за три роки (понад 35 мільйонів гривень), витратили на укріплення берегів місцевих річок і потічків.

Як Ігорю Смешку вдалося стати сенсацією виборів-2019

Колишній голова СБУ Ігор Смешко, якому допомагав відомий журналіст Дмитро Гордон, на пару створили головну сенсацію першого туру виборів.

13
Квітня
19:13
13
Квітня
15:49

Юрист Бучковський: Білборди із зображенням президента РФ порушують не тільки закон про рекламу, а й закон про вибори президента України

Розміщення білбордів із зображенням президента України Петра Порошенка і президента РФ Володимира Путіна не відповідає основам існування правової держави.

Рейтинг найбагатших та найбідніших депутатів Івано-франківської міськради за 2018 рік

Серед ТОП-5 найбагатших депутатів Івано-Франківської міської ради четверо предсталяють фракцію БПП “Солідарність”. Найбагатшому депутату з “Об’єднання “Самопоміч” банк пробачив 12 мільйонів гривень кредиту.

5
Квітня
10:22
4
Квітня
12:42

Де купити квитки?Як у мережі відреагували на ультиматум Зеленського про дебати на "Олімпійському"

Українці вважають, що ці вибори президента запам'ятаються надовго.

Що обіцяють кандидати Порошенко та Зеленський: порівняння програм

Програма Петра Порошенка описує все, що він уже зробив, і обіцяє продовжувати цей курс. Обіцянки ж Володимира Зеленського повторюють заяви його персонажа Василя Голобородька у серіалі "Слуга народу".

3
Квітня
18:48
3
Квітня
18:06

Рейтинг зарплат міських голів Івано-Франківської області у 2018 році

  • 6 Коментарів

1 квітня завершився термін подання декларацій посадовими особами місцевого самоврядування. Усі декларації опубліковані на офіційному сайті Національного агентства із запобігання корупції.

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття